Po dvanástich rokoch manželstva si povedali ,,zbohom” americkí herci Angelina Jolie a Brad Pitt, ktorí boli považovaní za najkrajší pár Hollywoodu. Idylické manželstvo sa však definitívne rozpadlo v septembri minulého roka, kedy krásna herečka podala žiadosť o rozvod. 

Za rozhodnutím 41-ročnej herečky o rozvode boli Bradove údajné problémy s agresivitou, nedostatočnou starostlivosťou o deti a drogami, kvôli ktorým vraj absolvoval aj detektor lži a krvné testy. V posledných dňoch sa špekuluje o nových partneroch oboch hercov, a ako sa zdá, kolotoč obvinení a hádok je na konci.

Angelina Jolie prvýkrát otvorene prehovorila o posledných udalostiach v jej rodine pre televíziu ABC v rannej šou “Good Morning America”: ,,Zameriavame sa predovšetkým na zdravie našej rodiny, a tak to bude aj naďalej. Keď sa z tohto dostaneme, budeme silnejší, pretože to je to, čo sme povinní urobiť ako rodina.” Na otázku, či Brada stále považuje za skvelého otca tak, ako to tvrdila celé roky, odpovedala takto: ,,Samozrejme, vždy budeme rodina.”

angelina jolie a brad pittAmerická herečka sa momentálne nachádza so všetkými šiestimi deťmi v Kambodži, kde chystá premiéru svojho nového filmu. Snímka je natočená podľa skutočných udalostí, ktoré sa odohrali počas tvrdého komunistického režimu Khmer Rouge v Kambodži. V tom čase si masové popravy vyžiadali viac ako jeden milión obetí a sama Angelina tvrdí, že vďaka režírovaniu filmu lepšie pochopila históriu krajiny, odkiaľ pochádza jej najstarší adoptívny syn Maddox (15).

Na záberoch z rozhovoru pre anglickú televíziu je očividné, že pre herečku je rozvod stále veľmi emotívnou záležitosťou. Pri otázke o Bradovi sa zhlboka nadýchla, mala roztrasený hlas a do očí sa jej hrnuli slzy. ,,Nechcem sa o tom veľmi rozprávať, okrem toho, že to boli veľmi ťažké časy, sme rodina a vždy budeme. Prejdeme tým a dúfam, že budeme silnejší. Veľa ľudí prechádzalo podobnou situáciou ako my, ale mojou prioritou sú naše deti.”

Zdroj: dailymail.co.uk, Youtube | Foto: Youtube, Flickr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tinka
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)