Uplynulý víkend sa niesol v znamení jedného z najvýznamnejších okamihov pre slovenský národ. Prezidentské voľby však veľké prekvapenia nepriniesli a z víťazstva sa v prvom kole s percentuálnych ziskom vyše 40 % tešila advokátka Zuzana Čaputová. Výsledky hlasovania ale neznamenali obrovskú radosť len pre úspešných kandidátov – v poriadnom balíku sa nachádza aj odvážny Slovák, ktorý si na svoju favoritku stavil tiket.

Denník Nový čas priniesol veľmi zaujímavé informácie o priebehu tipovania na výsledky prezidentských volieb v stávkových kanceláriách. Zuzana Čaputová sa tak stala jasnou favoritkou u nadpolovičnej väčšiny tipérov, pričom na druhej priečke prekvapivo skončil Štefan Harabin. Marošovi Šefčovičovi, ktorý bude Čaputovej súperom v druhom kole, napokon verilo len približne 11 percent stávkujúcich.

Caputova

Husársky kúsok sa podaril tipérovi spoločnosti Niké, ktorý vsadil až 9999 eur na to, že obľúbená advokátka získa vo voľbách viac ako 37 percent hlasov. Vďaka mimoriadne silnému náskoku Zuzany Čaputovej sa tak šťastný Slovák obohatil o neuveriteľných 17 498 eur!

Prezidentské voľby sa pre mnohých stali veľkým lákadlom, pričom zaujímavé finančné čiastky si na konto pripísalo niekoľko nebojácnych tipérov. Podľa informácií od spoločnosti Tipsport si tipujúci v stávkovej podali na prvé kolo prezidentských volieb spolu 26 500 tiketov v celkovej hodnote 607 000 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Caputova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/zuzana_caputova