Lži a podvody… Podľa informácií, ktoré v posledných týždňoch vychádzajú na povrch, to vyzerá, že Farma 11 je len a len o nich. V ich centre pritom stoja dvaja výrazní súťažiaci, ktorých mená sa v médiách skloňujú najčastejšie – Rado Dulin a Kristi Dali.

Na statok prichádzali ako zadaní ľudia. Kvôli romániku, ktorý si tam spolu začali, im však obom predchádzajúce vzťahy stroskotali. Kým v Radovom prípade vďaka tomu vyšlo na svetlo sveta, akým spôsobom pripravil štyri bývalé partnerky o desiatky, ba až stovky tisícov eur, u Kristi ide ešte o čosi osobnejšie.

Všetko začalo listom, ktorý Kike na farmu údajne poslal jej ženatý priateľ. To bol bod zlomu, kedy sa jej skutočný vtedajší priateľ Pau Heli – slobodný muž, čo v tom čase prechádzal chemoterapiou – rozhodol, že prezradí pravdu. Kým jeho list produkcia Kike ani neodovzdala, dostala v skutočnosti ten od muža, s ktorým Paua podvádzala. Malo ísť o nemenovaného doktora estetickej chirurgie. Zoznámili sa, keď Kristi prostredníctvom silikónu „vylepšoval“ prsia a pery.

Aby západniarka uchránila svoju povesť, začala tvrdiť, že s Pauom už rok nechodí. Ten preto ako dôkaz zverejnil doklad o kúpe letenky z Los Angeles do Viedne, ktorá mala byť určená práve jej. V USA totiž mala problémy a na návrat nemala peniaze.

Kristi Dali letenka

Kristi Dali letenka

Kristi Dali letenka

Kristi Dali letenka

„Túto letenku som kupoval Kike 31.7.2019, keď bola druhýkrát v Los Angeles. Musela čo najskôr opustiť USA, lebo tam mala problémy. Kika nikdy v LA nežila, bola tam prvýkrát tento rok, a to od apríla do mája, a druhýkrát od cca. polovice júna do 3.8.2019 dokopy necelé tri mesiace – ako turistka! Za celú túto dobu tam nafotila len pár fotiek, ktoré použila pre účel eskortu. Keby sme neboli spolu, nikdy by som jej žiadnu letenku nekúpil,“ vysvetľuje Pau na sociálnej sieti a dodáva, že jej reči o tom, že nie sú už dlhšiu dobu spolu, sú čisté lži. „Vypisuje to preto, lebo sa zaplietla do všetkých možných klamstiev, ktoré všade porozprávala! Ona je to isté ako jej dočasný frajer Rado, Robiňo Mihálik to vo svojom aktuálnom videu dobre povedal, že obaja sa hrajú na niečo, čo nie sú a ani nikdy neboli!“

Pau, ktorý už niektoré fotky z jej pikantnej minulosti zverejnil, sa to isté chystá urobiť aj so zábermi, čo Kika, ktorá sa oficiálne prezentuje ako fotomodelka, nafotila v Spojených štátoch. Mimochodom, len prednedávnom sa sťažovala Ivete na to, že ju ľudia považujú za prostitútku – a ona pritom iba fotí erotické akty. Kristi Dali teda rezolútne popiera, že robí alebo by niekedy robila s*xuálnu pracovníčku.

Zdroj: Facebook/Pau Heli | Foto: Facebook/Pau Heli, Instagram/farma.markiza