Uctievaná britská família musí v týchto dňoch čeliť viacerým škandálom, súvisiacimi v prvom rade s mimo kráľovskými záujmami Meghan Markle a princa Harryho. Po tom, ako im ale najstaršia členka rodu siahla na tituly či čerstvo rozbehnutý biznis, prichádzajú z okolia šľachtického klanu ďalšie nepríjemné novinky.

Nadšenci harmonických kráľovských vzťahov zažívajú v uplynulom období jedno nemilé prekvapenie za druhým. Kým pred pár týždňami otriasali palácom správy o odchode mladých rodičov synčeka Archieho do Kanady, teraz sa musia členovia urodzenej rodiny vyrovnávať s ohláškami až dvoch rozvodov naraz!

meghan markle princ harry

Pár dní dozadu oznámili rozpad dlhoročného zväzku vnuk britskej kráľovnej Peter Phillips a jeho manželka Autumn, ktorí spoločne vychovávajú dve maloleté dcéry. Panovníčka Alžbeta II. sa však zo šokujúceho krachu vnukovho manželstva ešte ani nestihla spamätať a už bola konfrontovaná s ďalšími smutnými informáciami.

Jej synovec, Gróf zo Snowdenu David Armstrong-Jones a jeho žena Serena sa totiž najnovšie dohodli na priateľskom ukončení manželstva. Stalo sa tak 26 rokov po tom, ako si pred zrakmi celého národa a významných predstaviteľov kráľovstva vymenili obrúčky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podobné rozruchy vrhajú na najslávnejšiu britskú famíliu veľmi tienisté svetlo, keďže kráľovské rozvody boli vždy nepekným narušením harmonickej idylky, prezentujúcej sa pred širokou verejnosťou.

david armstrong-jones

Zdroj: cnn.com | Foto: Instagram/stoppapressarna, royalsofgreatbritain, meghanmarkle_official