Kástingové kolá televíznej šou SuperStar máme za sebou, pričom bodku za nimi spravili podarené dvojičky z Přeštic. Usmievaí chlapci uchvátili porotu od prvého momentu, ako ich zbadala. Humor, skromnosť, veľké srdce a v neposlednom rade spevácky talent bolo to, čím si Luboš a Štěpán získali nielen prísediacu päticu, ale i tisíce ľudí pred televíznymi obrazovkami.

,,Vy by ste sa normálne mali vpiť jeden do druhého,” hľadiac s nemým úžasom na sympatické dvojičky vyslovil Leoš Mareš ešte predtým, než začali spievať. Už vtedy mali Luboš a Štěpán polovičnú vstupenku do ďalšieho kola, nakoľko len ich prítomnosť rozžiarila tváre všetkých porotcov.

Do SuperStar prišli identické dvojičky bojovať každý za seba. Kým Štepán vsadil karty na legendárny český hit od skupiny Lucie Chci zas v tobě spát, Luboš si zvolil jednu z najkrajších svetových balád Hallelujah od Leonarda Cohena. Napriek tomu, že obaja bratia predviedli excelentný výkon, pridali aj tú najlepšiu čerešničku na torte v podobe nádhernej piesne, určenej pre tých najmenších, Uspávanku od Jindra Kejaka.

Hoci skladbu poznal asi málokto, od včera večera bude rozhodne jednou z najobľúbenejších uspávanok, ktorú bude svojmu dieťatku zaručene spievať aj tehotná porotkyňa Monika Bagárová. Tá totiž pri vystúpení talentovaných dvojičiek vyronila nejednu slzu dojatia. Inak na tom nebola ani väčšina divákov, ktorí po skončení SuperStar zanechali na Facebooku samé krásne reakcie.

,,Úspavanka by sa mala nahrať, to bolo niečo… ani nemám slov prekrásne nádherné, waw toľko lásky neskutočné!!!!,” znie jeden z množstva komentárov, smerujúcich ku dychberúcemu vystúpeniu mladých bratov. ,,Toto bolo za celé obdobie SuperStar najväčšia topka, ešte budeme o nich počuť,” myslí si ďalšia diváčka, pričom podobných názorov by ste našli desiatky. A ako sa Štepán a Luboš páčili vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube, Facebook/SuperStar