Mladučká slečna z úspešného slovenského seriálu Búrlivé víno, Laura Hritzová (15), už dávno nie je tým malým rozmaznaným dievčatkom, ako ste si mohli myslieť doteraz. Vyrastá z nej totiž očarujúca mladá dáma!

Laura Hritzová si okrem Búrlivého vína zahrala aj v ďalšom slovenskom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade a taktiež v dráme Ako som prežil. V seriáli Búrlivé víno predstavuje dcéru Evy Roznerovej, ktorá je častokrát veľmi tvrdohlavá a cíti zo strany matky veľké nepochopenie. V reálnom živote je to však veľmi šikovné a samostatné dievča, ktoré so školou nemá žiadne problémy. Herecké ambície si zatiaľ priveľmi nepripúšťa ani napriek tomu, že jej životnou vášňou je tanec. Keďže seriál Búrlivé víno sa už nakrúca niekoľko rokov, mohli ste si pomaličky všimnúť, ako v ňom práve tí najmladší herci dospievajú. Pozrite sa na Lauru Hritzovú dnes, vyrastá z nej skutočná krásavica.

PS: A už má dokonca aj frajera!

1yy 2yy 8yy 3yy 6yy 7yy

 

 

 

 

 

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)