Iba prednedávnom ukazovala počas letnej dovolenky svoje hriešne krivky na piesočnej pláži a počas nedeľného večera spievala v prvej epizóde druhého ročníka šou Tvoja tvár znie povedome o tom, že má veľký zadok. A bola rozkošná!

Zuzana Vačková sa objavuje na televíznych obrazovkách už mnoho rokov a vďaka svojmu sympatickému vystupovaniu patrí medzi najobľúbenejšie slovenské herečky. Zrejme aj práve z tohto dôvodu sa tvorcovia relácie rozhodli obsadiť krásnu blondínku do druhej série mimoriadne obľúbenej televíznej relácie Tvoja tvár znie povedome, kde tak nahradila minuloročnú účastníčku šou Michaelu Čobejovú. Nakoľko jej vystupovanie bola jedna katastrofa za druhou, mnohí diváci mali strach, aby sa história neopakovala, no ako sa zdá, nie je sa čoho obávať. Zuzana Vačková si svojim úsmevom a absolútne rozkošnou vizážou spojenou s príjemným číslom absolútne podmanila celé publikum. Aj keď spievala o tom, že má veľký zadok, za ktorý sa nehanbí, my môžeme Zuzku ubezpečiť, že jej postava je viac ako ukážková. No nebola roztomilá? :)

Video: YouTube | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)