Vzťah speváčky Moniky Bagárovej a MMA zápasníka Makhmuda Muradova sa prevalil počas vianočných sviatkov v roku 2018. Na ďalšie Vianoce už dvojica oznámila radostnú správu o očakávaní bábätka. Posledné týždne však fanúšikovia špekulujú o tom, že sa cesty rodičov rozkočnej Rumie rozišli. Čo je na tom pravdy?

Viac ako mesiac sa na instagramovom profile Moniky Bagárovej neobjavila žiadna fotka s jej polovičkou, pričom u Makhmuda by ste sa k snímke so speváčkou museli prerolovať až do roku 2019. Mnohí tak nadobudli dojem, že krásnej rozprávke odzvonilo.

monika bagarova rodina

Český portál Extra.cz ohľaodm prominentného vzťahu kontaktoval Monikinu sestru Natáliu, ktorá prezradila viac. ,,Áno, sú stále spolu. Niekedy ma zaráža, prečo ľudia majú stále chuť starať sa o súkromie,“ začala rozhorčene. ,,Budem k vám úplne úprimná. Sú veci, o ktorých nemusíte všetci vedieť a pýtať sa na to. Mne to príde od ľudí dosť nevhodné. Monča sa s Machom nerozišla,“ ďalej uviedla Naty, ktorá ozrejmila, že dvojica má teraz veľmi veľa práce.

Mladá mamička ročnej Ruminky sa pred pár týždňami vrátila ako porotkyňa do kolotoča šou SuperStar a taktiež má aj rôzne koncertné aktivity. Jej partner sa zase aktuálne pripravuje na dôležitý zápas, ktorý má prísť 28. augusta. Zladiť tak spoločný čas je pre vyťažených rodičov naozaj ťažké.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika