Spomínate si ešte na sympatického pubertiaka, ktorý lámal dievčenské srdcia v slovenských seriáloch a neskôr aj v dvoch úspešných celovečerných filmoch? Reč je o Michalovi Nemtudovi, z ktorého je dnes ,,seksi“ mladý muž. Pochádza z Bratislavy, vyštudoval animovanú tvorbu, a momentálne ho baví réžia. Exkluzívne pre SlovakWoman prezradil, ako začala jeho kariéra, akú najromantickejšiu vec urobil, ale aj to, aká je jeho predstava dokonalej ženy. 

 

Okrem toho, že si talentovaný herec, pôsobíš aj ako režisér. Filmový svet, hudobný- je to TO pravé orechové, po čom si vždy túžil? Napĺňa ťa tvoja práca? 

K hudbe som mal blízko po celý život, takže som veľmi rád, že môžem priložiť ruku k dielu našich hudobných umelcov. Čo sa týka hudby na Slovensku, myslím si, že tu máme veľa talentovaných ľudí, ja vlastne nemám prácu, ale práca má mňa. :) Bavím sa životom, samozrejme, sny a túžby sú stále väčšie… :)

Mnohí si ťa pamätajú ešte ako neposlušného vnuka zo seriálu ,,Ordinácia v ružovej záhrade“.  Ako si sa k tejto úlohe vlastne dostal, a prečo práve herectvo?

Za to, že som sa vôbec k herectvu dostal, chcem poďakovať hlavne Jakubovi Kronerovi, ktorý ma ukecal na prvú rolu v snímke ,,Bratislavafilm”. Tu si ma všimli ľudia z televízie a potom si ma zavolali na kasting, kde som uspel. Na toto obdobie spomínam veľmi rád, nakoľko som spoznal najväčšie osobnosti slovenskej kinematografie a divadla. Pozdravujem :)

 

Myslíš si teda, že by boli veci inak, ak by si nehral v Jakubových filmoch? 

Ťažko hovoriť, čo by ako bolo. :) Myslím si však, že určite mi to viac dalo ako vzalo. :) Ľudia ma začali vnímať viac ako predtým, čomu som sa, samozrejme, tešil, nakoľko film ,,Lóve” mal veľký úspech na Slovensku aj v Čechách. Toto obdobie patrí tiež k najkrajším v mojom živote.

Si rodený Bratislavčan. Mladý a produktívny, máš tu veľa možností, ale je to pre teba miesto, kde si vieš predstaviť život a založenie rodiny?

Bratislavu mám veľmi rád. :) Mám tu rodinu, kamarátov, kolegov. Naše hlavné mesto stále rastie, čo je super, takisto sa rozširuje cestovný ruch. Mojím snom je ale bývať v Ázii, niekde v domčeku pri vode. Ak nie celý rok, tak aspoň v zime.

 

Herecké úlohy ,,bratislavských grázlikov“ si vyberáš sám alebo ide len o náhody?

Väčšinou si ma na tieto projekty vyberajú producenti a režiséri, asi sa na tieto postavy hodím. Možno aj tým, že som vyrastal v Petržalke, som taký ,,malý grázlik“. :) Ale pravdou je, že sa v týchto úlohách cítim dobre.

Od herectva k režírovaniu. Prečo? Ako? Kedy? Kde? :)

Študoval som animovanú tvorbu, réžiu som využíval už tam. Nie na reálnych ľuďoch, ale na kreslených postavičkách. Viac ma baví robiť s reálom a robím to už štvrtý rok, čomu sa veľmi teším.

Spolupracuješ s Johnym Mečochom, Majkom Spiritom, dokonca veľmi úspešný klip ,,Dobyjeme svet“ si režíroval ty. Čo plánuješ ďalej?

Áno, Majkovi som režíroval všetky posledné klipy. S Johnym a ďalšími rozbiehame projekt, ktorý by mal v tomto čase už byť na televíznych obrazovkách. Chcem sa naďalej venovať hudobným videoklipom, ale časom mám sen natočiť aj vlastný film. :)

 

Pred pár týždňami ste s chalanmi boli na dovolenke v Thajsku, odkiaľ si pravidelne postoval skvelé fotky. Nemáš pocit, že tak prichádzaš o súkromie?

Nemám ten pocit, tie fotky postujem, aby som fanúšikom a kamarátom aspoň trocha ukázal tú krásu a pokoj, aký zažívam. Dokonca mi veľa ľudí píše, že mi ďakujú za pozitívnu energiu, ktorú im prostredníctvom fotiek posielam.

 

Nakoľko sme ženský magazín, musím sa to opýtať! ☺ Aké ženy sa ti páčia? Čo musí mať pre Michala Nemtudu ,,dokonalá žena“?

Nemám typ, jednoducho ma musí dostať na prvý pohľad. Každá žena je niečím výnimočná, krásna a v každej si nájde človek to pekné. Neriešim blond či čierne vlasy. Musí mať charizmu a sexappeal. :) Určite chcem ženu do voza aj do koča, ktorá má rada cestovanie a hlavne chce niečo dokázať. Musí mať niečo, po čom túži.

Je ťažké nájsť si partnerku ako známa osobnosť? Vnímaš to, že veľa žien či dievčat ide vyslovene po tvojom mene a po tom, že by mohli mať z teba nejaké ,,výhody“?

Tak v dnešnej dobe to vie veľa dievčat dobre zahrať. Časom sa ukáže, aké boli ich zámery. Ale nemyslím si, že by to ženy brali ako nejakú výhodu .:) Milióny nemám, ale o zážitky sa vždy postarám. :)

 

Akú najromantickejšiu vec si urobil pre ženu?

Naj, že naj? :) Myslím, že keď chlap vyzná žene lásku pred celým Slovenskom, má to niečo do seba. :) Ale nie som veľmi romantický typ. Samozrejme, je pekné, ak dávaš žene pocítiť, že ju miluješ.

 

 

 

 

 

Miškovi ďakujeme za rozhovor a rovnako mu prajeme veľa šťastia! Ešte o ňom budeme určite veľa počuť! :)

Foto: Instagram