Obľúbený slovenský tanečník, šoumen, lektor a vééééééľkýýýý fešáčisko – Johnny Mečoch alebo ak chcete Johnny Perfekto, sa stal populárnym vďaka tanečnej súťaži ,,Miliónový Tanec“. Tancu a hip-hopovej kultúre sa však venuje už od svojich jedenástich rokov. V otvorenom rozhovore okrem iného priznal aj to, aký bol jeho najtrápnejší zážitok v posteli a čo najbláznivejšie urobil pre ženu. 

Johnny tancuje po celý život. Ešte v deväťdesiatych rokoch pôsobil v skupine ,,Street Dancers“, ktorá imitovala rôzne chlapčenské zoskupenia z Ameriky. Z detských čias sa pozná s Rytmusom, ktorý bol vtedy známy ako Pa3k Metamorfolord a ich spoločným priateľom bol aj tanečník Tony Moisés. V poslednom období trocha spomalil, snaží sa sústrediť viac na seba a nám sa z neho podarilo dostať tie najpikantnejšie odpovede, z ktorých budete naozaj prekvapené :)

Aký je to pre teba pocit – byť zamilovaný?

Láska je to, prečo sme tu. Zaujímavé je, že som sa naučil viac milovať seba samého a celý svet. Kvalita sebalásky je veľmi dôležitá pre rozvoj lásky k partnerovi či ostatným ľuďom. Milujem ten pocit, ktorý môžem zdieľať.

Si romantická duša? Čo najbláznivejšie si pre ženu urobil?

Učím sa byť romantik. Ale každopádne som duša dobrodružná. Bláznivé bolo, že som oslovil cudziu ženu či so mnou pôjde na dovolenku. Letenku mala zaplatenú a užili sme si to ako nikto. :)

https://www.instagram.com/p/BFBLKp_iLTk/

 

Spomínaš si na nejaký vtipný trapas v posteli?

Keď sa ju snažíš 15 minút priviazať a ona sa z toho vyvlečie skôr ako za 15 sekúnd. :)

Pôsobíš sebavedomo a vyrovnane. Randil si s viacerými babami naraz? 

Už ako osemročný som mal rande s dvoma babami súčasne. Proste ma to baví!

Tak to si bol riadny Casanova! :) Na aké ženy vlastne letí Johnny Perfektný?

Upúta ma zadok a páčia sa mi rôzne exotické typy. Žena by mala byť v prvom rade žena, to znamená, že rozvíja svoju ženskú energiu. Dosť dôležité je vedomie človeka. Vonkajšia krása časom opadne, no ak sa venujeme osobnému rozvoju a poznaniu vnútornej hĺbky, môžeme v starobe nájsť ďalšie kvality života.

 

Predstav si, že máš možnosť požičať si nejakú typickú ženskú vlastnosť. Ktorá by to bola?

Dosť používam ženskú energiu, nakoľko som tanečník, dosť empatický tanečník. Ženy sú pre mňa inšpiráciou. Keby svetu vládli ony, nebolo by toľko politiky a vojen…
Milujem ich vibrácie a vášeň milovať.

Na akom najneobyčajnejšom mieste si si to s babou rozdal? Priznaj sa :)

V idúcom výťahu, kde to musíš stihnúť pokiaľ sa nezastavíš na zvolenom poschodí :)

https://www.instagram.com/p/BDLGBWiiLQ0/

 

 

 

 

 

 

 

 

Johnnyho pozdravujeme, hádžeme podprsenky pod nohy, jačíme ako 16stky a prajeme veľa úspechov :)

Foto: Instagram