Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli anketu s prominentnými tehuľkami, ktorá vás veľmi zaujala. Hlasovania o to, ktorá dáma je tohtoročnou kráľovnou známych žien v radostnom očakávaní, sa zúčastnili tisíce našich čitateliek – o malú chvíľočku sa dozviete meno celkovej víťazky.

Rok 2020 praje celebritným tehotenstvám i pôrodom. V máji sa už z nášho šoubiznisu stihli do klubu novopečených mamičiek zaradiť moderátorka Erika Judínyová a tiež tanečníčka Ivana Gáborík, kráskam sa dokonca dcérky podarilo priviesť na svet v rovnaký deň.

gaborik dieta

Ich ďalšie kolegyne si čarovný požehnaný stav ešte stále užívajú, pričom fanúšikov pravidelne zásobujú dychberúcimi tehotenskými fotografiami. Práve roztomilé zábery sa stali hlavnou témou ankety o najkrajšiu tehuľku, kde ste si zvolili jednoznačnú šampiónku.

Na základe zhodnotenia vašich názorov tohtoročný baby boom ovládla speváčka Monika Bagárová, ktorá je zároveň členkou odbornej poroty šou Superstar. Práve jej famózne pózy sa u vás stretávajú s najväčším obdivom, preto vám prinášame malú ochutnávku jej božských tehotenských snímok. Z druhého miesta sa teší dnes už novopečená mamina Ivanka Gáborík a na tretej priečke sa umiestnila herečka Anna Jakab Rakovská.

1. miesto – Monika Bagárová (744 hlasov)

Monika Bagárová

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

2. miesto – Ivana Gáborík (416 hlasov)

Ivana Gáborík

3. miesto – Anna Jakab Rakovská (385 hlasov)

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/iversanns, bagarovamonika, anic.jakab.rakovska, domicibulkova