Slovenský šoubiznis je plný krásnych zamilovaných párikov, ktoré prostredníctvom sociálnych sietí vysielajú do sveta lásku. Vybrať preto ten naj je viac než ťažké. My sme si tak na pomoc vzali vás a vaše hlasy rozhodli!

Pred pár dňami sme vám v rámci ankety o najkrajší slovenský párik ponúkli fotky 13-tich dvojíc, ktoré vznikli počas roku 2018. Do ankety sa zapojilo 3 514 čitateľov, pričom bronzovú pozíciu obsadil aktuálne najsledovanejší pár slovenského šoubiznisu Jasmina Alagič s Rytmusom (290 hlasov). Na druhom mieste s počtom 367 hlasov skončili manželia Adela a Viktor Vinczeovci a najviac hlasov bezkonkurenčne dostali raper Kali s priateľkou Alicou (1252), ktorí by sa presne o mesiac mali stať rodičmi svojho prvého bábätka.

Túto radostnú správu sme posunuli aj samotnému Kalimu, ktorý neskrýval nadšenie. “Tak to ma teší moc, že sme to vyhrali, je to zlaté a zároveň sa čudujem trošku, lebo my moc nepostujeme spoločné fotky, nespamujeme to a v podstate sa ani nikde neukazujeme. Myslím tým tie všelijaké VIP párty, Smotánky a premiéry atď. No každopádne ĎAKUJEM vašim čitateľom, vám v redakcii a vôbec každému dobrému človekovi za hlas a podporu. Tešíme sa, pozdravujeme a prajeme len to dobré,” odkázal svojim fanúšikom víťaz ankety o najkrajší pár roku 2018. Kompletné výsledky si môžete pozrieť na konci článku.

Kali

3. Rytmus a Jasmina Alagič

2. Adela a Viktor Vinczeovci

1. Kali s priateľkou Alicou

Kali

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kompletné výsledky hlasovania

Všetky fotky z ankety o najkrajší pár roku 2018 si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram