Keďže slovenský šoubiznis naplno ovládol veľký BabyBoom, prednedávnom sme vám ponúkli možnosť zahlasovať v originálnej ankete o najkrajšiu populárnu tehuľku. Z víťazstva sa napokon môže radovať obľúbená herečka, ktorá “súperky” doslova prevalcovala.

Z televíznych obrazoviek sa v posledných mesiacoch do istej miery stiahli obľúbené ženské tváre, ktoré už onedlho čakajú krásne rodičovské povinnosti. O vašu priazeň sa tak v našom článku uchádzali tie najpopulárnejšie krásky s bruškami.

anketa

Ktorá z obľúbených hviezd nášho šoubiznisu je ale pre čitateľky Slovakwoman tou najzbožňovanejšou kráľovnou? Podľa výsledkov hlasovania by sme pomyselnú korunku nasadili na hlavu sympatickej seriálovej učiteľke Linde z Oteckov.

Nádherná budúca mamička Mária Bartalos si totiž vaše srdcia získala natoľko, že v ankete vyhrala s podielom hlasov neuveriteľných 62 %. Nechala tak za sebou striebornú Jasminu Alagič so ziskom 15 %, pričom bronzovú priečku si odnáša herečka a spisovateľka Kristína Tormová so ziskom 7 %. Celkové výsledky ankety o najkrajšiu tehuľku nájdete —TU—

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

1. miesto – herečka Mária Bartalos

bartalos

2. miesto – moderátorka Jasmina Alagič

3. miesto – herečka Kristína Tormová

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/Maria_bartalos, Maria.bartalos_, Kristina.tormova, Jasmina_alagic, Veronikaostrihonova