V posledných týždňoch sa na oficiálnom profile známej televíznej hviezdy začali objavovať záhadné príspevky, naznačujúce, že po dlhých rokoch osudovej zamilovanosti je zase sama. Hoci si kráska súkromie nijak zvlášť nestráži, tentokrát o oficiálnom ukončení vzťahu zaryto mlčí a informácie podsúva len v malých dávkach.

Reč je o Gabriele Drobovej, vernej kamarátke a kolegyni moderátorky Jasminy Alagič Vrbovskej, ktorá si ešte donedávna spokojne nažívala v dlhoročnom harmonickom vzťahu. Podľa najnovších informácií si ale dali zrejme partneri v úplnej tichosti zbohom.

gabika drobova jasmina alagic

Gabika Drobová a Karol Ruman sa zoznámili v roku 2010, kedy plavovláska prebrala podnikateľa jeho vtedajšej manželke. Riaditeľka módnej televízie sa roky zjavovala v spoločnosti hlavne po boku milovanej polovičky, čo sa ale v poslednej dobe zásadne zmenilo.

gabriela drobová priatel

,,Župan sa zastavil tesne pred Prešporským bálom, mimochodom mojim obľúbeným plesom. Keďže som momentálne bez partnera, musím si ďalší rok počkať,” blondínka zaskočila fanúšikov fotkou s ex-manželom Jurajom Drobom, s ktorým si zapózovala v čase, kedy sa mala s Romanom dostaviť na spomínaný bál – idylka sa však nekonala a Gabika vlastne verejne načrtla, že niečo nie je v poriadku.

Od toho dňa by ste na Instagrame 45-ročnej milovníčky módy hľadali romantické zábery len márne. Drobová si užíva zimné výlety bez Rumanovej spoločnosti, čo okomentovala nasledovne. ,,Všetko je to o láske. Buď ju prežívame, snívame o nej, zotavujeme sa z nej, prajeme si ju alebo na ňu len spomíname,” zneli slová napísané počas výjazdu na Štrbskom plese, kde si úspešná televízna tvár zase zapózovala celkom sama.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

gabriela drobová insta

Zdroj: Instagram/gabrieladrobova | Foto: Instagram/gabrieladrobova, YouTube