Obľúbený rodinný seriál Oteckovia bol zo strany televízie Markíza vydarenou trefou do čierneho. Humorom nabitý program dal možnosť vyniknúť nielen úspešným celebritám, ale i menej okukaným tváram, ktoré sa bravúrne zhostili rôznych postáv. Málokto možno tuší, že v zákulisí natáčania sa i v reálnom živote zrodila láska – tej však nedávno nečakane odzvonilo.

Sympatická herečka Natália Puklušová sa blysla hneď v prvej sérii, keď ako panovačná kaderníčka zbalila ženáča Vlada Kobielskeho. Dvojici sa dokonca podarilo splodiť syna Marečka, ktorý napriek odchodu kučeravej plavovlásky zo seriálu v deji naďalej figuruje.

Puklušová sa okrem niekoľkých úloh v markizáckych programoch preslávila aj nie príliš lichotivým spôsobom, keď pred dvomi rokmi praskla informácia o jej romániku s vtedy ešte ženatým scenáristom Andym Krausom. Od ich odlúčenia to mala kráska veľmi ťažké a rola v Oteckoch bola pre ňu po kariérnej stránke veľkou šancou. Okrem radosti zo zaujímavej úlohy sa ale herečke podarilo získať ešte čosi iné – Natália sa zahľadela do kameramana zo seriálu, ktorý jej city opätoval.

Podľa najnovších informácií portálu Pluska.sk však blondínke ani tento vzťah nevyšiel. Zaľúbenci, ktorí si k sebe našli cestu práve vďaka spomínanému markizáckemu trháku, sa mali definitívne rozdeliť. Hoci párik údajne skloňoval slovo svadba, pretrvávajúce hádky a nezhody ich mali napokon dostihnúť v takej miere, až sa rozhodli partnerstvo ukončiť. Známa seriálová hviezda tak aktuálne nemá ani rolu v obľúbenej snímke a už ani priateľa.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

natália puklušová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/natalia.puklusova.fanpage