Taková to byla láska… Napriek tomu ďalšej známej dvojici nadobro odzvonilo. Stalo sa tak ani nie rok po tom, čo pár avizoval spoločný vzťah a tešil svojich fanúšikov zamilovanými fotkami na sociálnych sieťach, kde si dal aj posledné “zbohom”!

Celeste Buckingham a Aleš Mlátilík sa približne pred rokom začali objavovať bok po boku na spoločenských akciách, kde neskrývali vzájomnú náklonnosť. Speváčka sa netajila tým, že konečne našla šťastie po boku známeho muža, avšak ako sama tvrdí, všetko pekné raz musí skončiť.

Rozchod ako prvý priznal samotný Aleš vo chvíli, keď na svoj osobný účet zverejnil sériu ich spoločných fotografií, ku ktorým dodal len strohé: „Ďakujem.” Túto informáciu následne potvrdil aj televízii Markíza, pričom uviedol fakt, že so Celeste vraj naďalej zostávajú priateľmi.

Netrvalo dlho a smutnú novinku potvrdila i samotná Buckingham. „Ďakujem za všetko láska. Bohužiaľ, každá dobrá vec musí raz skončiť. Ďakujem za krásny rok, prajem ti len to najlepšie,” vyznala sa a zároveň nezabudla dodať aj to, že svojmu čerstvému EX želá život plný lásky.

Zdroj/Foto: Instagram/AlesMlatilik, CelesteBuckingham