Slovenský šoubiznis v pondelok otriasla správa o rozchode speváčky Daniely Nízlovej a futbalistu Stanislava Lobotku. Postupne sa na verejnosť dostávajú ďalšie informácie súvisiace s krachom ich vzťahu.

Láska známej Twiinsky a úspešného športovca z Trenčína sa prevalila v apríli 2019, odvtedy toho dvojica stihla naozaj veľa. Na začiatku roku 2020 sa Daniele Nízlovej a Stanislavovi Lobotkovi narodila dcérka Linda, pričom krátko nato si rodinka začala spoločne naživať v luxusnej vile v talianskom Neapole.

Dokonalá idylka netrvala dlho. Posledné týždne sa atraktívna mamička zdržiavala doma na Slovensku, a tak možno už viacerí fanúšikovia šípili, že v jej partnerstve nie je všetko v poriadku. Linduškin otec napokon potvrdil rozchod. Zdroj portálu Pluska.sk dokonca odhalil aj ďalšie šokujúce informácie.

„Áno, rozišli sa. Daniela je už naspäť v Trenčíne a Stano má mať už aj novú priateľku. Daniela mu však začala robiť veľké problémy, mesačne od neho žiada 10-tisíc eur pre seba a 10-tisíc eur pre malú,” pre Plusku uviedol anonym. Či ide o pravdivé údaje, vedia iba rozídení rodičia takmer dvojročného dievčatka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela twiins s dcerou

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/danielatwiins