Realita alebo len sranda? Na Instagrame sa 20. apríla objavil príspevok, ktorý poriadne šokoval všetkých fanúšikov jedného z najkrajších párov československého šoubiznisu. „Rozísť sa na výročie vie málokto,“ stáli slová pri svadobnej fotografii Jakuba Prachařa a Agáty Hanychovej.

Vyzerá to tak, že nad Jakubom Prachařom a Agátou Hanychovou sa vzniesol čierny mrak. Hoci od obdobia, ako si jeden z najkrajších párov povedal áno, čo bolo v roku 2013, už okolo neho prehrmelo niekoľko búrok, Jakub a Agáta svoju lásku ustáli a v spoločnom vzťahu naďalej pokračovali. Najnovšie príspevky českej krásky ale opäť signalizujú, že medzi ňou a jej manželom nie je niečo v poriadku.

„Keď sa všetko rúca, viem, že nie som na svete sama. Neviem, čo by som bez týchto dvoch robila,“ napísala brunetka ku záberu, na ktorom sa usmieva v spoločnosti svojich dvoch drobčekov. ,,Naša trojka,” takto znie ďalší popis k fotografiám, kde Jakub vôbec nefiguruje. To by, samozrejme, ešte nemuselo nič znamenať, ak by Agáta v deň 6. výročia svadby s Jakubom nepublikovala poriadne šokujúci príspevok.

„Rozísť sa na výročie vie málokto,“ Hanychová okomentovala vysmiatu svadobnú snímku, z ktorej srší láska a spokojnosť. Po krátkej chvíli ju však zo svojho profilu vymazala. Informácia o danom príspevku sa už ale za ten čas stihla objaviť v českých médiách, na čo Agáta reagovala prostredníctvom fotografie nového člena rodiny.

Bol to naozaj len vtip a ak niečo vtip nie je, tak to, že sa naša rodina rozrástla. Náš 5. člen, pes, mal ísť do útulku. Je to fenka a je najlepšia,“ snažila sa Agáta uviesť veci na pravú mieru. Avšak český plátok si neodpustil komentár smerujúci k tomu, že ak daná fotografia bola len vtipom, prečo ju teda vymazala a nezdvihla redakcii telefón, aby situáciu vysvetlila.

Ako sa zdá, to, že malo ísť len o zábavný príspevok, modelke neveria ani jej fanúšikovia, o čom svedčia ich slová pri zábere psíka. A čo si myslíte vy – robila si Agáta o rozchode len srandu?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Agáta a Jakub

AgátaZdroj/Foto: Topky.sk, Instagram/agatahanychova