Spočiatku identitu priateľa poctivo tajila, neskôr priznala, že sa jedná o vzdelaného muža zahraničného pôvodu. Vzťahu známej exfarmárky ale, zdá sa, medzičasom odzvonilo, čo sa rozhodla odhaliť s určitým časovým odstupom.

Lucii Gachulincovej, dobre známej pod prezývkou Lula, sa podarilo z účasti v markizáckej hre Farma vyťažiť maximum. Za uplynulé roky si vybudovala prosperujúcu kariéru, študuje a tiež zaujala tisíce sledovateľov.

Lula gachulincová

Tí sa v poslednom období aktívne zaujímali o to, kde teraz podnikateľka vlastne každodenne pôsobí, keďže o súkromí nejaký čas zaryto mlčala. Po viacerých dotazoch ohľadne aktuálneho bývania šikovná brunetka konečne prehovorila.

Nehovorí sa to ľahko, ale…

,,Tak, dlhujem vám niečo, s čím sa veľmi nerada delím,“ zneli úvodné slová verejného priznania, aké na seba už dlhšie čakať nemohlo. Lula odtajnila, že miesto bydliska prednedávnom skutočne zmenila, v pozadí čoho stálo rozhodnutie riadiť sa načas v živote len vlastnými pravidlami.

,,Bývam v novom byte. Presťahovala som sa sama. Mala som potrebu skúsiť túto cestu, pretože som sa necítila byť úplne naplnená,“ pokračovala. ,,Toto obdobie som sa rozhodla utriediť si svoje myšlienky a ciele a riadiť sa sama sebou. Doposiaľ som mala trošku iné plány a tie sa úplne nestretli s porozumením na tej druhej strane, takže chcem skúsiť iný variant, s ktorým som síce vlastne nepočítala, ale poslednú dobu som cítila, že niečo v mojom živote ma brzdí,“ kráska naznačila, že za veľkou životnou zmenou stojí s najväčšou pravdepodobnosťou ukončenie vzťahu s partnerom.

Lula

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 Zdroj: Instagram/llnzz | Foto: Instagram/llnzz, Pexels.com