Daniela Nicoleta Kortišová sa do povedomia verejnosti dostala prostredníctvom účasti vo vidieckej reality šou Farma. Po jej opustení sa ex-farmárke podarilo získať širokú základňu fanúšikov, ktorí jej len pred dvomi mesiacmi gratulovali k prvému dieťatku. Neprešla však dlhá doba a mladú krásku čakal radikálny krok.

Presne 11. septembra sme vás informovali o pôrode jednej z najkontroverznejších farmárok. Malo to však jeden háčik – Nicol si meno a tvár otecka malého Matthewa držala v prísnej tajnosti napriek tomu, že sa na jej partnera pýtalo množstvo fanúšikov. Kortišová však zaryto tvrdila, že ide o významného muža, a tak nechce jeho identitu vystavovať na sociálne siete.

Ako sa však zdá, vzťah s týmto tajomným chlapom skončil len pár mesiacov od narodenia ich malého syna. Blondínka totiž zverejnila poriadne pikantné vyjadrenie, kde naznačila, že je z nej slobodná mamička. „Milujem môjho jediného chlapca môjho života. Nikto a nič ho nikdy nemôže nahradiť a už vôbec nie žiadny chlap,“ predniesla pred tisícmi sledovateľov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

K mamičke sa pridalo množstvo žien snažiacich sa ju v tejto ťažkej situácii podporiť. „Všetci chlapi, nech idú do…,“ Kortišová prskala v komentároch, čo značí, že asi nešlo zrovna o príjemné ukončenie vzťahu.

Zdroj/Foto: Instagram/Daniela Nicoleta Kortišová, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.