Chvíľu to vyzeralo na svadbu, no napokon to skončilo rozchodom. Predseda parlamentu Andrej Danko a moderátorka Simona Frantová vraj už netvoria pár a mnohí špekulujú, či za tým nie je zverejnenie nahrávky telefonátov s obvinenou Alenou Zsuzsovou. Podľa zdroja je to však nepravdepodobné – k odlúčeniu totiž malo dôjsť skôr než ku kauze, vyznačujúcej sa pamätnými slovami „bozkávam vás všade“.

Andrej Danko z SNS a sympatická moderátorka Frantová utvorili pár v júni 2016 a dlhý čas to vyzeralo, že ide o pevný zväzok. Keď ale vyplávali na povrch telefonáty z novembra a decembra toho istého roku, v ktorom Danko plánoval stretnutie s Kočnerovou volavkou Zsuzsovou, vyšlo najavo, že vernosť zrejme nebola politikovou silnou stránkou.

Danko a Frantová

Vo svojom prehlásení síce tvrdil, že obvinená Zsuzsová bola preňho „virtuálnou ženou“, s ktorou sa nikdy v živote nestretol, no mnohí sú voči jeho slovám skeptickí. Celkový dojem z jeho tlačovej konferencie totiž nebol práve pozitívny – predseda parlamentu pôsobil značne nervóznym dojmom a vysvetlenie komunikácie len mechanicky čítal. V minulosti sa pritom chválil tým, že – podľa jeho slov – „v živote nepoužíva papier, keď číta“.

Keď Simona Frantová koncom minulého roka zverejnila fotografiu so šperkom, ktorý by pokojne mohol byť snubným prsteňom, ľudia začali špekulovať o blížiacej sa svadbe. Veľká láska je však podľa zdroja z Dankovho okolia minulosťou.

Simona Frantová Andrej Danko

„Je to už minimálne dva týždne a kauza so Zsuzsovou je čerstvejšia,“ dodal zdroj, vyvracujúci špekulácie o rozchode kvôli známej tmavovlasej slečne. Danko aj Frantová sa k celej veci vyjadrovať odmietajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/andrej_danko_official, simonafrantova, YouTube/Politikum, SME