Po niekoľkomesačnej odmlke sa na naše obrazovky vrátil obľúbený projekt V Siedmom nebi pod krídlami televíznej hviezdy Vila Rozborila. Reakcie ľudí na tento program sú však rôzne a rovnako tak aj na moderátora. Ako to vníma samotný Vilo?

Kým jedni so zatajeným dychom, očami plnými sĺz a s vreckovkami v ruke sledujú smutné osudy ľudí v relácii V siedmom nebi, íní tento program nemôžu ani vystáť, pričom tvorcov obviňujú z toho, že sa priživujú na nešťastí iných.

V siedmom nebi

Moderátor Vilo Rozboril sa s takýmito reakciami zrejme stretáva na dennom poriadku, a preto je už voči nim odolný. “Mojou úlohou je uspokojiť divákov a fanúšikov relácie, tých je našťastie veľmi veľa. A tí ostatní majú dosť široký výber a ponuku iných televíznych staníc,” s úsmevom odpovedal na otázku redakcie Pluska.sk, ktorá sa moderátora spýtala, ako vníma to, že ho niektorí diváci za platenú pomoc iným odsudzujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak mnohí nevidia, že Vilo ľuďom účinkujúcim zo Siedmom neba častokrát pomáha aj mimo televíznej kamery. “V kontakte som s viacerými ľuďmi z našich príbehov. Niektorým rodinám s manželkou i naďalej pomáhame. A viem, že tak robia i viacerí moji kolegovia z relácie,” prezradil Rozboril, ktorý priznal, že ho práca na tomto projekte aj po rokoch veľmi baví.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Vilo Rozboril, V siedmom nebi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)