Po niekoľkomesačnej odmlke sa na naše obrazovky vrátil obľúbený projekt V Siedmom nebi pod krídlami televíznej hviezdy Vila Rozborila. Reakcie ľudí na tento program sú však rôzne a rovnako tak aj na moderátora. Ako to vníma samotný Vilo?

Kým jedni so zatajeným dychom, očami plnými sĺz a s vreckovkami v ruke sledujú smutné osudy ľudí v relácii V siedmom nebi, íní tento program nemôžu ani vystáť, pričom tvorcov obviňujú z toho, že sa priživujú na nešťastí iných.

V siedmom nebi

Moderátor Vilo Rozboril sa s takýmito reakciami zrejme stretáva na dennom poriadku, a preto je už voči nim odolný. “Mojou úlohou je uspokojiť divákov a fanúšikov relácie, tých je našťastie veľmi veľa. A tí ostatní majú dosť široký výber a ponuku iných televíznych staníc,” s úsmevom odpovedal na otázku redakcie Pluska.sk, ktorá sa moderátora spýtala, ako vníma to, že ho niektorí diváci za platenú pomoc iným odsudzujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak mnohí nevidia, že Vilo ľuďom účinkujúcim zo Siedmom neba častokrát pomáha aj mimo televíznej kamery. “V kontakte som s viacerými ľuďmi z našich príbehov. Niektorým rodinám s manželkou i naďalej pomáhame. A viem, že tak robia i viacerí moji kolegovia z relácie,” prezradil Rozboril, ktorý priznal, že ho práca na tomto projekte aj po rokoch veľmi baví.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Vilo Rozboril, V siedmom nebi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.