V dnešnej dobe ponúka virtuálny svet široký výber sociálnych sietí. Vilo Rozboril až doteraz fungoval iba na Facebooku, no aj on sa rozhodol založiť si profil na populárnom Instagrame. Avšak takúto reakciu fanúšikov asi nečakal! 

,,Priatelia, začínam viac komunikovať cez Instagram. A cez instagram budem komunikovať aj novinky Siedmeho neba atď. Tak ak máte záujem, pridajte sa k tej mojej instagramovej stránke a odoberajte. Ďakujem, teším sa na vás. Vilo,“ avizoval obľúbený moderátor v statuse, načo sa spustila spŕška nemilých komentárov.

Niektorí sledujúci, ktorí nemajú účet na Instagrame, sa obávajú, že ich obľúbenec už viac nebude aktívny na Facebooku, kde tak radi sledovali novinky spojené s charitatívnou reláciou. Na početné ohlasy Slovákov sa Vilo rozhodol zareagovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ľudia, vcelku nechápem niektoré polopodráždené komentáre, chápem, doba je čudná, všetci sme nervózni, ale zas odtiaľ potiaľ. Veď ok, kto má fcb, má facebook. Ja ho tiež mám radšej. Preto tu naďalej logicky budem. Ale niekto má proste na komunikáciu radšej instagram, a teraz čo ako. Niečo mi hovorí, že keď sa táto už tak dosť rozdelená spoločnosť začne nezmyselne deliť ešte aj podľa preferencií sociálnych sietí, vydláždená cesta do pekla. Takže navrhujem klídek, viac sa dožijeme. Čaute!“ upokojil fanklub Rozboril.

Foto/Zdroj: Facebook – Vilo Rozboril