Anglický komik Rowan Atkinson (61), ktorý sa preslávil najmä vďaka postave Mr. Beana, šokuje svojim sukromím. O hercovom intelekte, nadpriemernom IQ a zmysle pre humor nemožno pochybovať. Spojitosť medzi “Beanovým” fyzickým vzhľadom a výzorom jeho dospelej dcéry sa nám však už chápe ťažsie, no, samozrejme, existuje. 

To, že Rowan nestál v prvom rade, keď Pán Boh krásu rozdával, je viac než jasné. Preto možno mnohých prekvapí skutočnosť, aké krásne potomstvo dokázal legendárny Mr. Beach “zamiešať”. Pri pohľade na Atkinsonovu exmanželku Sunetu je však celkom zrejmé, odkiaľ vietor fúka.

Suneta Sastry (60) je aj vo vyššom veku stále šarmantná dáma, a preto je úplne jasné, po kom zdedila krásu ich spoločná dcéra. Lily Atkinson je totiž stelesnením skutočného ženského pôvabu, hoci otcove črty v jej tvári si nemožno nevšimnúť.

21-ročná krásavica prerazila brány showbiznisu už vo svojich 16-tich rokoch, odkedy sa intenzívne venuje svojej hudobnej kariére. Pokiaľ mladá interpretka rovnako dobre spieva ako vyzerá, môžu si rodičia Atkinsonovci gratulovať k skutočne vydarenej dcérenke! :)

S exmanželkou Sunetou a dcérou Lily

atkinsons

 

 

 

 

Zdroj: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.