Svetoznáma modelka Rosie Huntington-Whiteley pred pár dňami zverejnila vskutku obyčajnú snímku s blahoželaním do nového roka, no zrejme ani len vo sne netušila, aký obrovský rozruch fotkou vyvolá!

29-ročná modelka a príležitostná herečka Rosie Huntington-Whiteley patrí k známym stáliciam svetového šoubiznisu. Pozornosť si uchytila nielen vďaka svojej kráse, ale aj vzťahom s akčným hercom a snáď najznámejším ,,kuriérom” sveta, Jasonom Stathamom. Dvojica to spolu ťahá už od roku 2010 a v januári 2016 sa dokonca zasnúbili.

Rosie a Jason prednedávnom zmiatli všetkých svojich fanúšikov, keď modelka na svojom instagramovom účte zverejnila vskutku obyčajnú fotografiu s koňom, prostredníctvom ktorej celému svetu zaželala šťastný nový rok. Práve dve veci, ktoré neušli pozornosti jej mnohých odbivovateľov, boli naozaj podozrivé. Prvou z nich bol popisok k snímke, v ktorom sa vyjadrila, že rok 2017 je akýmsi novým začiatkom so vzrušujúcimi vyhliadkami. Druhou sú voľné veci, ktorými by vraj mala zahaľovať svoje rastúce bruško. Žeby sa sympatická Angličanka pridala ku svojej kolegyni z brandže Irine Shayk, ktorá taktiež ešte oficiálne nepotvrdila svoje prvé tehotenstvo? Prominentná dvojica je spolu už veľmi dlho, tak kto vie, možno sa im pošťastilo a novinku si chcú nechať len sami pre seba. :)

Rosie a Jason sú naozaj krásny párik

Foto: Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.