Krásna speváčka a herečka Thalia aj po 40-ke pravidelne potvrdzuje, že ani náhodou nepatrí do starého železa, čo potvrdila aj svojou ,,najnovšou frizúrou“. Svoje krásne hnedé vlasy totižto vymenila za poriadne strelené ombré, ktorým pobláznila nejedného fanúšika!

Celý svet si túto sympatickú Mexičanku pamätá ako zasnenú Rosalindu s romantickou dušou, ktorá si svojim príbehom podmanila mnoho žien i dievčat po celom svete. Ani po skončení seriálu sa v šoubiznise nestratila a doteraz sa venuje herectvu aj hudbe. Celé roky svoje publikum ohurovala nádhernými prirodzenými hnedými vlasmi, no zjavne zatúžila po niečom novom a svoju pôvodnú farbu ,,vymenila“ za poriadne bláznivé ombré. 45-ročná umelkyňa sa svetu pochválila novým účesom aj na sociálnej sieti Instagram, kde zároveň prezradila, že konečne v sebe našla odvahu postúpiť túto radikálnu premenu. Nepripomína vám s novým odtieňom Barbie? :)

Thalia pred premenou…

 

…a po premene

Talentovaná Latinoameričanka však po pár hodinách vyšla so skutočnou pravdou von a prezradila, že išlo len o neskorší aprílový fór, ktorý si pripravila pre svojich verných fanúšikov. Ako sama uviedla na svojom instagramovom účte, nikdy nie je neskoro na takéto žartíky. Thalia tak radikálnu premenu nepodstúpila a aj naďalej očaruje vo svojom prirodzenom hnedom odtieni, v ktorom jej to svedčí za každých okolností. :)

Foto/Video: Instagram