Tesne pred odvysielaním prvej epizódy tohtoročnej Farmy sme sa dozvedeli, že bývalá účastníčka tejto reality šou spoločne s jej produkčným tvoria nový zamilovaný pár. Reč je o Romane Košťálovej, ktorá aktuálne stojí po boku Matúša Polakoviča. Dvojica patrí k tým odvážnejším, avšak snímkou, znázorňujúcou vzťah plný intimity, to zrejme Rora na Instagrame prepískla. Jej nahota sa totiž s pochopením nestretla, čo brunetku rozčúlilo natoľko, že sa rozhodla k neprajníkom prehovoriť. 

V pondelok podvečer bývalá farmárka Romana Košťálová, ktorá sa počas vysielania minuloročnej Farmy hlásala k bis*xuálnej orientácii, na svoj Instagram zavesila čiernobielu fotografiu, kde je v spoločnosti svojho aktuálneho partnera Matúša Polakoviča celkom nahá. Táto snímka sa ale u fanúšikov s pochopením nestretla – neprajní ľudia ju nahlásili.

,,Nechápem, ako je možné, že X stránok na Instagrame môže dávať fotky, kde je podstatne viac „nahoty“ a mne toto vymažú. WTF?“ Romča sa posťažovala svojim sledovateľom na sociálnych sieťach, načo ale nezabudla aj na osoby, ktoré sa jej intímnu fotku rozhodli nahlásiť.

,,Aha, takže to muselo viac ľudí nahlásiť, tak poprosím všetky tety a zúfalé single ladies po 30-tke, aby ma nesledovali,“ uviedla k boomerangu, kde im posiela ironickú pusu.

>> FOTO celkom nahej Romany nájdete TU <<<

Foto/Zdroj: Instagram/romii_y