32-ročná speváčka Lady Gaga a Bradley Cooper, jeden z najhriešnejších hercov súčasného Hollywoodu, spojili svoje cesty, aby natočili jedinečný film plný emócii a skvelej hudby. A vyzerá to tak, že “A Star Is Born” bude skutočnou kajnšmentke lahôdkou fanúšikov oboch celebrít!

V týchto dňoch celý svet obletel trailer k filmu “A Star Is Born”, pod ktorý sa ako režisér podpísal krásavec Bradley Cooper. Okrem toho si vo filme zahral i hlavnú postavu, pričom jeho partnerkou nie je nik iný než Lady Gaga, ktorá sa svojim hereckým talentom predviedla už v americkom hororovom seriáli “American Horror Story”.

Speváčka je veľmi nadšená, že môže hrať vo filme po boku niekoho, koho môže nazvať priateľom. ,,Vždy som chcela byť herečkou na veľkom plátne. Príbeh filmu je veľmi špeciálny a som vďačná, že Bradley mi splnil môj sen,“ povedala pre magazín Harpers Bazaar. Tak už len čakať na premiéru, vyzerá to veľmi zaujímavo.

Zdroj: YouTube, HarpersBazaar | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)