You’re Beautiful či Goodbye My Lover – to sú jedny z najväčších hitov James Blunta, ktoré zároveň patria aj k najromantickejším skladbám všetkých čias. Známy Angličan však aktuálne útočí na hudobné rebričky songom z úplne iného súdka!

James Blunt sa preslávil v roku 2005 krásnymi baladami, pri ktorých svojho času pustila slzu zrejme nejedna dievčina. Posledné obdobie však spevák neváha spolupracovať aj s menami z tanečnej špičky.

James Blunt

Po Robinovi Schulzovi či Lost Frequencies sa bývalý kapitán britskej armády dal dokopy s ďalším vychýreným DJ-om, pričom tentokrát ide o 33-ročného Nemca, vystupujúceho pod prezývkou Alle Farben. Hudobníci, ktorí už, mimochodom, navštívili i Slovensko, tak svetu prednedávnom predstavili novinku s názvom Walk Away.

James Blunt

Z chytľavej novinky ide obrovský kus pozitívnej energie, ktorá vám v aktuálne sychravom počasí rozhodne navodí nielen dobrú náladičku, ale aj pocit leta. Stačí zavrieť oči a predstaviť si, že sedíte s kamoškami pri bazéne s drinkom v ruke. To značí, že sa s novou namotávkou od Jamesa Blunta a Alle Farbena budeme nasledujúce mesiace stretávať viac ako často!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce správy medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/allefarben_official, depositphotos.com, jamesblunt, wallsdesk.com