Husté havranie vlasy, uhrančivý pohľad, zvodný úsmev a mierne chrapľavý hlas. Už len pri tejto charakteristike nám stoja chlpy ešte aj v nose a musíte uznať, že tento jednoduchý pesničkár z ulice má naozaj niečo do seba. Odkiaľ je a kde sa tu zjavil? 

Veľké sny so sebou prinášajú veľké obete. Iba ak ,,TO” naozaj chcete, len vtedy dosiahnete, čo si zaumienite. Julien Mueller vždy miloval hudbu, a to aj bez ukončenia školy či akejkoľvek podpory zo strany rodiny. Muzikant sa zaťal a vedel, že spev a hra na hudobné nástroje ho jedného dňa budú živiť. Ako sám priznal, jeho najväčšou inšpiráciou bol Jason Mraz. Po dlhej a strastiplnej ceste, ktorá bola plná neúspechov a sklamaní, je dnes hrdý na to, čo dosiahol. Počas svojho veľkého dobrodružstva, ktoré trvalo šesť mesiacov, prešiel viac ako desaťtisíc kilometrov a spieval vo viac ako jedenástich krajinách sveta.

Julien sa zúčastnil niekoľkých talentových súťaží, avšak najkrajším pocitom je pre ňho vystupovať pred pár ľuďmi na ulici, cítiť ich kontakt a prežívať intímnu atmosféru. Tak tomuto hovoríme skutočný hudobník! Čo poviete?

Foto, Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)