Tento rok sa svetový šoubiznis rozrastie o ďalšie prominentné dieťatko. Postará sa o to hviezda mimoriadne úspešného muzikálového seriálu „Glee“ spolu so svojou krásnou manželkou Renne. Do rodiny seriálového učiteľa Williama Schuestera tak čoskoro po prvýkrát priletí bocian!  

Americký seriál „Glee“ sa udržal na scéne celých šesť rokov a počas toho obdobia si našiel po celom svete množstvo fanúšikov. Nielenže sa v ňom blysli nové nádejné spevácke talenty, ktorým snímka otvorila dvere do sveta šoubiznisu, ale malé úlohy si v ňom strihli aj ďalšie celebritné tváre, ako Demi Lovato, Sarah Jessica Parker, Britney Spears, Neil Patrick Harris, či dokonca Whoopi Goldberg.

K hlavným hrdinom patril aj Will, sympatický učiteľ španielčiny, ktorého si zahral Matthew Morrison. Tomu sa po skončení natáčania úspešného seriálu nedarí len v profesionálnom živote, ale aj v tom súkromnom. 38-ročný nadaný umelec je od roku 2014 šťastne ženatý s Renne Puente a ich život sa onedlho výrazne zmení. Jeho krásna manželka je totižto v radostnom očakávaní a túto správu svetu oznámila prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila vskutku zamilované video s ešte romantickejším vyznaním lásky. Budúca mamička napísala, že jej dal Matthew nové sny, upokojuje ju, keď má v sebe oheň a ich lásku označila za niečo viac, ako sú rozprávky. Pre ňu je jej polovička tá najlepšia osoba, manžel, partner i priateľ v živote. Renne zároveň prezradila, že si nevie predstaviť lepšieho otca pre ich dieťa. Do jeho rúk zverila totižto svoj i život ich potomka a podľa jej slov si nemohla priať lepšieho ochrancu a sprievodcu.

Matthew a Renne

Foto| Video| Zdroj: Instagram