Tento rok sa svetový šoubiznis rozrastie o ďalšie prominentné dieťatko. Postará sa o to hviezda mimoriadne úspešného muzikálového seriálu “Glee” spolu so svojou krásnou manželkou Renne. Do rodiny seriálového učiteľa Williama Schuestera tak čoskoro po prvýkrát priletí bocian!  

Americký seriál “Glee” sa udržal na scéne celých šesť rokov a počas toho obdobia si našiel po celom svete množstvo fanúšikov. Nielenže sa v ňom blysli nové nádejné spevácke talenty, ktorým snímka otvorila dvere do sveta šoubiznisu, ale malé úlohy si v ňom strihli aj ďalšie celebritné tváre, ako Demi Lovato, Sarah Jessica Parker, Britney Spears, Neil Patrick Harris, či dokonca Whoopi Goldberg.

K hlavným hrdinom patril aj Will, sympatický učiteľ španielčiny, ktorého si zahral Matthew Morrison. Tomu sa po skončení natáčania úspešného seriálu nedarí len v profesionálnom živote, ale aj v tom súkromnom. 38-ročný nadaný umelec je od roku 2014 šťastne ženatý s Renne Puente a ich život sa onedlho výrazne zmení. Jeho krásna manželka je totižto v radostnom očakávaní a túto správu svetu oznámila prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila vskutku zamilované video s ešte romantickejším vyznaním lásky. Budúca mamička napísala, že jej dal Matthew nové sny, upokojuje ju, keď má v sebe oheň a ich lásku označila za niečo viac, ako sú rozprávky. Pre ňu je jej polovička tá najlepšia osoba, manžel, partner i priateľ v živote. Renne zároveň prezradila, že si nevie predstaviť lepšieho otca pre ich dieťa. Do jeho rúk zverila totižto svoj i život ich potomka a podľa jej slov si nemohla priať lepšieho ochrancu a sprievodcu.

View this post on Instagram

…life… it is sometimes beyond my comprehension. How things manifest. Things that are beyond my wildest dreams. My love, @_matthew.morrison_ you have given me dreams I didn't know to dream, love greater than all the fairy tales, hope when it seemed to be slipping from my finger tips… and so so so much more baby. You leave me speechless when I usually always have the right words… you've brought me peace in times when there's fire inside of me… and now you've given me a child that I get to call my own… LIFE… It just no longer makes sense without you. The capacity of love, bliss, and gratitude I feel is beyond my comprehension. There are no words… they all seem to fail me in this moment. So I sit, and smile, and type, and erase, and type again…. and all I come up with is THANK YOU… you beautiful, precious human. My husband, my partner, my best friend.. my BABY DADDY! My Sherpapa… I trust my life and the life of OUR CHILD so completely in your hands. We are so fortunate to have you as our protector and our guide. I couldn't have dreamt of a better Papa for our little one. OURS. Me & You. Forever. Mau Loa! A special thank you to @isaaccohenphotography & @noelmaitland for helping Matthew and I capture & share these unforgettable moments!

A post shared by 𝓡𝓮𝓷𝓮𝓮 𝓜 𝓜𝓸𝓻𝓻𝓲𝓼𝓸𝓷 (@reneemmorrison) on

Matthew a Renne

Foto| Video| Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.