Zdanlivo nerozlučné puto jednej z najprestížnejších manželských dvojíc britskej scény zasiahla údajne osudová rana. Manželstvo Victorie a Davida Beckhamovcov, ktorí ešte donedávna predstavovali stelesnenie stabilného a harmonického zväzku, sa vraj otriasa v základoch.

Už istý čas je osud „druhej britskej kráľovskej rodiny“ terčom špekulácií anglického bulváru. Nateraz je ortieľ prominentnej dvojice len v štádiu nepodložených informácií, no i napriek tomu zaujalo už niekoľko zdrojov z okruhu Beckhamovcov jednohlasné stanovisko. V Davidovom živote sa objavila nová žena.

Za rozvráteným vzťahom by mala stáť modelka Mary Charteris, dcéra škótskeho aristokrata Jamesa Charterisa, s ktorou sa David a Victoria zoznámili len tento rok na hudobnom festivale v Glastonbury. 

Victoria a Mary na snímke z júna 2017

Práve 30-ročná milovníčka žúrov má údajne na svedomí rozpad vzťahu topmodelky Kate Moss s gitaristom Jamiem Hinceom v roku 2015. Je preto pochopiteľné, že veľké množstvo britských celebrít má nespútanú rebelku v zuboch.

Manželstvo Mary a rockového hudobníka Robbieho Furzea už roky nefunguje a dvojica žije oddelene. Modelka vedie svoj bujarý život medzi Londýnom a zámkom v Oxfordshire, zatiaľ čo jej manžel sa so svojou kapelou pohybuje prevažne v Los Angeles.

Charterisovej život sa podobá veľkej žúrke. Zdá sa, že na zlé chodníčky sa jej podarilo zviesť aj Davida (42), ktorému sa podľa blízkych zdrojov momentálne “zapaľujú lýtka”. Zatiaľ čo jeho manželka Victoria venuje čas príprave novej kolekcie svojej módnej značky, David si vychutnáva zábavu nočných londýnskych večierkov v spoločnosti Mary Charteris.

“Victoria má už manželovho bujarého života plné zuby, no ochrana značky Beckham je u nej na prvom mieste,” prezradil pre The Sun priateľ blízky manželskej dvojici. Hodnota spoločného majetku rodiny Beckhamovcov sa aktuálne pohybuje okolo pol miliardy libier a v prípade rozvodu by šlo o naozaj drahý právny akt.

Manželia Beckhamovci

Rozvracačka vzťahov Mary Charteris

Fotogtrafie odviazanej Mary Charteris nájdete >>>TU<<<>>>TU<<<

Zdroj: The Sun l Foto: Instagram