Pánska časť divákov reality šou Farma 11 môže byť produkčnému tímu viac než vďačná, na statku sa totiž pohybuje nejedna mladá babenka vrátane Romany Košťálovej. Tá síce ani pred kamerami nevyzerá ako sivá myška, no v realite pôsobí ešte výstrednejšie a príťažlivejšie!

23-ročná Romana pochádza z Topoľčian, no už nejaký ten piatok žije v Bratislave, kde ako čašníčka pracuje vo vychýrenom podniku najznámejšej slovenskej influencerky Zuzany Plačkovej.

Usmievavá brunetka je aktuálne po prvýkrát single, nakoľko sa pred kamerami pochválila, že vždy mala vo svojom živote nejaký vzťah, dokonca aj s dievčaťom. Romča sa totiž netají tým, že je bise*uálka.

Čo sa týka celkovej vizáže, na statku bojovníčka za západ volí pochopiteľne prirodzenosť a pohodlnosť. Avšak pohľad na jej Instagram hovorí, že v reálnom živote ide o poriadne štýlovú ženskú, ktorá rozhodne nepatrí do šedého priemeru, pričom niektoré jej výstrednejšie outfity, zahŕňajúce odhalené bruško či farebné ponožky, požadujú aj mierny kus odvahy. Za nás ale sto bodov!

Farma 11

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Romana Košťálová

Foto: Instagram/romii_y