23-ročná Romana Košťálová sa zaradila medzi najvýraznejšie účastníčky jedenástej série šou Farma. Po vypnutí kamier sa okolo nej strhol hotový cirkus, spôsobený nielen jej údajným príbuzenstvom s hospodárom Martinom, ale i videom uverejneným na internetovom kanáli, prostredníctvom akého sa brunetka zrejme nadobro odpísala.

Romča už počas pobytu vo vidieckej udalosti pôsobila ako sebavedomá, miestami až arogantná kočka. Vo finále jej napokon diváci prostredníctvom najmenšieho počtu SMS hlasov dali jasne najavo, že si ju na stupienku pre víťaza vidieť neprajú.

Farma finále

Dôvodom bolo najmä časté porušovanie pravidiel, nerešpektovanie autority či pravidelné vyčíňanie pod vplyvom alkoholu, s čím sa ruka v ruke vliekla neochota zúčastňovať sa na pracovných zadaniach. Po skončení súťaže sa tmavovláska pobrala cestou, na akú sa uchyľuje väčšina bývalých reality hviezdičiek a stala sa aktívnou vo virtuálnom svete.

Romana Košťálová Farma

Po tom, ako Romana natočila prvé video na portáli YouTube, mnohým doslova padla sánka. Kráska nielenže naložila bývalým kolegom zo statku, kedy Radovana Dulina označila za nenormálneho a jeho priateľku Kristínu Dali za naivnú osobu, ale zároveň neváhala vytiahnuť poriadne pikantné detaily z vlastného súkromia.

Strieborná finalistka priznala, že v posteli nie je žiadnou puritánkou a dokonca má skúsenosť s viacerými mužmi naraz, čo si vraj môžu diváci dohľadať aj na kanáloch pre dospelých. Po tom, ako však mladá markizácka tvár farbisto opísala svoj milostný život a praktiky, aké uznáva, sa viacerí ľudia v komentároch zhodli na tom, že sa týmto počinom totálne zhodila.

youtube komentáre

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Youtuberka Rora z Farmy

 

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza, streamable.com