Romanu Košťálovú si veľmi dobre pamätáme z poslednej jedenástej série markizáckej reality šou Farma, kde sa jej podarilo prebojovať až do absolútneho finále. Hoci si v ten osudný večer až tak biedne nepočínala, odchádzala napokon bez výhry. Ani to jej však nebráni v tom, aby si na Instagrame naďalej budovala fanúšikovskú základňu, pred ktorou sa odprezentovala v poriadne horúcej póze!

Mladá kočka síce spočiatku pôsobila pred kamerami veľmi spoločensky a priateľsky, no neskôr ukázala i opačnú tvár svojej osobnosti. Vulgárne prejavy, experimentovanie v posteli či provokatívne správanie – presne v takom svetle sa youtuberka RoRa predstavila divákom tesne po skončení súťaže.

romana farma
Romana vo Farme 11

Mladá brunetka nepozná zábrany ani na sociálnej sieti, kde sa z času na čas zjaví v spodnom prádle, vystavujúc na obdiv zoštíhlené krivky a vypracovanú postavičku. Letné lúče ju nedávno dokonca zlákali natoľko, že počas kúpania v jazere úplne odhodila vrchný diel plaviek.

Kráska sa vo vode čľupkala hore bez, pričom neváhala do objektívu vytasiť aj ďalšiu silnú ženskú zbraň – oblý zadoček len v tanga bikinách. Nuž, zdá sa, že Romane Košťálovej stále odvaha nechýba a počas hrejivého obdobia zbytočné oblečenie nerieši ani na verejných priestranstvách.

FOTO polonahej Romany z Farmy nájdete —TU—

Romana Kostalova

Zdroj|Foto: Instagram/Romii_y