Televízia Markíza už vo veľkom pripravuje dvanástu sériu obľúbenej reality šou Farma, jej diváci však majú určite ešte stále v pamäti aj minuloročných účastníkov. Jednou z najvýraznejších súťažiacich bola atraktívna kočka Romana Košťálová, ktorá sa pochválila poriadnym úbytkom váhy.  

Romana patrila na farme k obletovaným kráskam, čomu sa ani nemožno čudovať. Pekná tvárička v kombinácii so štíhlou postavou, zdobenou tetovaniami, vie s mužmi narobiť svoje. Po návrate do reality sa ale Rora, ako si brunetka hovorí, i tak pustila do zveľaďovania svojho imidžu.

Romana vo Farme 11

Už vo finále Farmy sa barmanka predviedla s o poznanie inými perami, ktoré si nechala zväčšiť. Avšak aktuálne sa Romča chváli ďalšou premenou. Podľa jej vlastných slov zhodila za posledné obdobie nemálo kíl.

Romana Košťálová

,,Dnes som stihla toľko vecí, že sa vôbec čudujem že ešte vládzem, keďže som dosť olenivela v poslednej dobe (tak nechápem ako som mohla schudnúť 10kg). Okej, som rada za takéto dni, keď sa naháňam celý deň. Dúfam že stihnem ešte deci vína,“ vyliala sa z aktuálnych pocitov televízna hviezdička, ktorá medzi rečou prezradila svoj úbytok váhy.

Pri pohľade na Romanine fotky z posledného roka, na ktorých predvádza dokonalú postavičku, sa však núka otázka, z čoho vlastne schudla toľko kilogramov? Odpoveď už tak pozná asi len ona sama. :)

Romana vo februári
Romana v júli

Romčine fotky v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram/romii_y