Romana Košťálová sa po účinkovaní v reality šou Farma 11 chopila pracovnej príležitosti v Markíze – do 12. série obľúbeného programu nastúpila ako manažérka hygieny. Tmavovláska sa teraz na sociálnych sieťach pochválila, že v komerčnej televízii toho robí o niečo viac. 

Obľúbená žlto-modrá stanica má aj do druhého pol roka pre svojich divákov pripravené rôznorodé projekty, na ktorých sa aktívne pracuje. Fanúšikovia sa už čoskoro môžu tešiť i na novú sériu speváckej súťaže, kde ruku k dielu priložila práve vyššie spomenutá partnerka produkčného Farmy Matúša Polakoviča.

,,Momentálne pomáham v produkcii pre SuperStar. Inak robím na kastingovom oddelení – hľadám ľudí na projekty a robím s nimi kastingy,“ prezradila na svojich sociálnych sieťach Romana, ktorá nič konkrétnejšie neodtajnila. Dodala však, že v kontroverznej statkárskej reality šou sa pre ňu našiel nový „flek“.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Keď začne Farma, tak tam budem robiť logera – táto pozícia sa ťažko dá opísať, to vám skôr ukážem, keď tam budem,“ Rora dodala na margo svojich pracovnej vyťaženosti v televízii.

Zdroj: Instagram/romii_y | Foto: Instagram/romii_y/superstarcs