Nekonečné doťahovačky medzi niektorými účinkujúcimi reality šou Farma nemajú konca kraja a okrem neustále nervózneho východniara Radovana Dulina sa do konfliktov pomerne často dostáva aj mladá kočka Romana Košťálová. Výbušná povaha atraktívnej západniarky sa prejavila aj po tom, ako úradujúci farmár týždňa vydal rozkazy, nie príliš zapadajúce do jej vlastného scenára.

Nie je žiadnym tajomstvom, že neskúsený Gabo Sedláček sa už dávnejšie zahľadel práve do spomínanej brunetky. Napriek neutíchajúcej náklonnosti si ale usilovný pracant z východného Slovenska pri rozdeľovaní úloh tvrdohlavo stojí za každým rozhodnutím a neobmäkčí ho ani hnev jeho vyvolenej farmárky.

Gabo a Romana Farma

Po vyrieknutí zadaní pre hospodársky deň ostala Romana v nemilom šoku, nakoľko Gabriel súťažiacim naložil presne tie povinnosti, aké neznášajú. Sebavedomá tmavovláska nechápe, o čo mu ide, keďže doteraz mala kamaráta doslova omotaného okolo prsta.

,,Naozaj to idem robiť nasilu. Ale dobre – vyjadril sa Gabo tak, že nemôže každý týždeň robiť každý to isté. Okey. Ale mám nervy,“ priznala pohoršená barmanka, ktorá sa neskôr aj ostatným kolegom zdôverila s tým, že ju jej nápadník poriadne vytočil. Kráska má ale v tomto prípade zrejme smolu, keďže mladý východniar sa teší z postu farmára týždňa a jeho príkazy musia všetci nasledovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube