Sympatický herec nezvládal nakrúcanie obľúbeného seriálu kvôli zdravotným problémom. Roman Luknár už dlhší čas bojuje s obrovskými bolesťami chrbta, a preto sa musel na určitý čas z televíznej obrazovky stiahnuť. 

Markizácky Pán profesor sa teší veľkej diváckej priazni. Pútavý dej a skvelé herecké obsadenie sú vynikajúcou zárukou úspechu. Avšak počas natáčania sa vyskytne mnoho nepredvídateľných okolností, ktoré musí štáb na čele s režisérom riešiť.

pan profesor

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Inak tomu nebolo ani teraz, keď Roman Luknár na pľaci bojoval s ťažkými bolesťami platničiek. Ako riaditeľ Denis tak musel byť z deja stiahnutý – na jeho funkciu zatiaľ nastúpil učiteľ matematiky, ktorého stvárňuje Peter Nádasdi. V prvej sérii si herec zahral len vedľajšiu úlohu, no teraz sa ako šéf pasuje s viacerými problémami žiakov a učiteľov.

Luknára však v obľúbenom seriáli úplne neodpísali. Ak mu to zdravotný stav dovolí, mohol by sa pred kamery vrátiť. „Momentálne sa teší dobrej zdravotnej kondícii. S jeho postavou počítame v seriáli aj naďalej.“ prezradila Novému Času PR manažérka Markízy.

pan profesor

Zdroj: Čas.sk | Foto: markiza.sk, Instagram/panprofesor.markiza, tvmarkizaofficial