Český a slovenský národ sa ešte nestihol spamätať zo smrti milovaného maestra Karla Gotta a na povrch už stihlo vyplávať množstvo zarážajúcich informácií. Okrem nedávneho škandálu okolo samozvaných spomienkových koncertov sa dozvedáme i veci, aké si celebrity zo spevákovho blízkeho okolia doteraz ponechávali len pre seba.

Legendárneho hudobníka Karla Gotta a česko-slovenskú ikonu Daru Rolins dlhé roky spájalo nesmierne blízke puto. Bol to práve úspešný český Slávik, kto pred rokmi nadanú plavovlásku Darinku Rolincovú vtiahol do sveta šoubiznisu vďaka nezabudnuteľnému duetu Zvonky štěstí.

dara rolins karel gott

Výborný priateľský vzťah dvojice nenarušili ani skvele rozbehnuté kariérne dráhy – božský Kája sa pre Daru stal akýmsi druhým otcom. Osud to však zariadil tak, že slobodná mamina rozkošnej dcéry Laury sa nemohla dostaviť na Gottov významný deň, kedy spoločne so všetkými milovanými oslavoval okrúhle 80. narodeniny. Verejnosť doposiaľ netušila, prečo speváčka na tak významnej udalosti chýbala, a v médiách sa objavili len samé domnienky. Samotná hviezda prehovorila až teraz, necelé dva mesiace po maestrovom odchode na večný odpočinok.

Populárni umelci sa vtedy prostredníctvom telefonického kontaktu dohodli, že blondínka uprednostní výlet s dcérou do ďalekej Ameriky. Dara Karlovi otvorene vysvetlila, ako sa veci majú, a on jej neúčasť napokon prijal a dokonca si jej “maličkosť” s hosťami veselo pripomenul.

Karel Gott

„Komunikovali sme spolu po telefóne. Bolo to v čase, keď oslavoval okrúhliny. S Ivankou mi volali z auta, chceli, aby som tam prišla. Bola som s Laurou v tom čase v New Yorku. Keby to nebol jej vianočný darček, určite by som to zrušila. Bol to však aj koncert Ariany Grande, ktorú ona zbožňuje, bol to náš týždeň v New Yorku prvýkrát, všetko, čo k tomu patrí,” Dara pre portál Pluska.sk po prvýkrát priblížila udalosti spred polroka.

,,Karlovi som to všetko vysvetlila. Natočili sme mu super video z Time Square, ktoré potom púšťali na plátne na oslave. Karel to pochopil, lebo zhodou okolností aj jeho princezné sú veľké fanúšičky Ariany Grande,“ spomína plavovláska, ktorú mrzí, že sa so zbožňovaným “druhým otcom” nestihla rozlúčiť osobne, no realitu musela akceptovať presne takú, aká je. Teraz je už nad slnko jasné, že za absenciou Dary Rolins na Gottovej oslave nestáli žiadne spory, ale jednoducho speváčkina neprítomnosť v krajine.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

karel gott dara rolins
Karel Gott a Dara Rolins

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Dararolins_vermi, Facebook/Karel Gott