Rolák patrí medzi kúsky oblečenia, ktoré nie sú príliš obľúbené. To je však škoda, pretože výborne zahreje aj vyzerá a vďaka nemu už nebudete potrebovať šál. Ukážeme vám, ako a s čím ho skombinovať, aby ste boli vždy in.

Ak ste boli doteraz voči týmto fashion kúskom skeptická, zmeňte to. Nemusíte si vybrať obtiahnutý rolák, ktorý vás bude škrtiť na krku, existujú rôzne typy a materiály, z ktorých si môžete vybrať ten najvhodnejší. Či už zvolíte oversized, farebný, úplne obtiahnutý, dlhší či kratší, bez pochýb si vyberie každá z vás. Určite vás poteší, že každým rokom je viac in, a preto sa oplatí mať v šatníku aspoň jeden. Dokážeme vám, že ide o elegantný kus oblečenia a určite si ho zamilujete.

Oversized roláky

Práve počas tohto roka ,,letí” typ, ktorý si nemusíte ani kupovať nový, stačí ak nejaký vytiahnete po otcovi. Pod tento rolák môžete schovať ďalšie vrstvy oblečenia a vám tak bude naozaj teplo. Okrem toho, že už nebudete potrebovať bundu ani kabát, budete pôsobiť neformálne, no napriek tomu chic. Skvele sa hodí k legínám alebo obtiahnutým rifliam. Neprestreľte to však s príliš veľkým číslom, aby ste nevyzerali ako vo vreci.

rolákrolák oversizedRolák a sukňa

Možno to znie na prvý pohľad zvláštne, no kombinácia týchto dvoch kúskov sa k sebe výborne hodí. Rolák vám vrch tela zohreje, vďaka čomu vydržíte aj v krátkej sukni. Ideálne je zvoliť túto kombináciu na nejakú oslavu alebo vtedy, keď potrebujete byť aj v zime za dámu. Ak outfit doplníte vysokými čižmami, chlad nepocítite.

šaty a rolák

1

Rolák ako šaty

Tento typ je naozaj len pre tie najodvážnejšie a vynikne na vysokých a chudých postavách. Ideálne je, ak k outfitu opäť zvolíte vysoké čižmy. Podčiarkne to váš se*appeal a budete pôsobiť veľmi žensky.

saty ako rolákrolák ako šatyKlasika

Ak nechcete experimentovať, dajte si rolák klasicky pod bundu či kabát. Skvele sa hodí do outfitu vtedy, keď sú stupne na teplomery pod bodom mrazu. Rolák tiež môžete doplniť napríklad veľkými náhrdelníkmi, opaskom či náramkami.

klasika klasika 1Foto: Pinterest