Dlhé roky si šetrila na plastickú operáciu, ale ako to už v živote občas býva, všetko sa zvrtlo tesne potom, ako vytúžený zákrok konečne podstúpila. Prečítajte si neuveriteľný príbeh mladej ženy z Anglicka menom Holly Ellis!

23-ročná Holly Ellis z anglického mestečka Grantham je vysokoškolská študentka, ktorá si niekoľko rokov šetrila na plastickú operáciu. Mala totiž „hrčku“ na nose, ktorá jej znepríjemňovala život a znižovala sebavedomie. Roky snívala o tom, aby sa tejto kozmetickej vady mohla zbaviť, a keď si konečne našetrila, podstúpila vytúženú plastiku. Tá ju ale vyšla poriadne draho. Holly za ňu konkrétne zaplatila zhruba 5 000 britských libier, čo je v prepočte takmer 5 600 eur.

Ani nie mesiac po operácií však nastalo v jej živote peklo. Holly si vyrazila s kamarátkou do nočného klubu v Newcastli a tam stretla bývalú spolužiačku spred dvanástich rokov. Dievčatá si najskôr pokecali, pričom „stará známa“ Holly pripomenula, že kedysi bola na ňu zlá. Následne išli slečny spolu na WC, a to bola osudová chyba mladej študentky. Spomínaná spolužiačka na ňu totiž po príchode na toalety brutálne zaútočila. Tento agresívny útok bol pomstou za to, že ju kedysi pred rokmi ponížila.

Celá situácia sa odohrala na konci júla 2017 a Holly sa momentálne zotavuje, pričom má zlomený nos a viacero drobných poranení na tvári. Plastická operácia, na ktorú roky čakala a šetrila, tak vyšla úplne nazmar. Potrvá ešte niekoľko týždňov, kým mladá žena zistí, ako bude jej tvár po tomto útoku vlastne vyzerať.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Facebook