Počas jesenných dní Slovensko a Česko sledovalo už druhú sériu šou Love Island, ktorá tento týždeň prišla do svojho finále. Fanúšikovia však stále zachovávajú priazeň aj víťazom tej prvej Laure a Martinovi, ktorí sa teraz na Instagrame pochválili veľkou novinou.

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek sa presne minulý rok o takomto čase tešili z výhry 75-tisíc eur. Už vtedy sa netajili tým, žeby chceli peniaze investovať do spoločného bývania. A sen sa stal skutočnosťou, ako na Instagrame prezradil československý párik.

,,Tak už vám to môžeme všetkým oficiálne povedať. Kúpili sme si barááák,“ oznámila s úsmevom na tvári šťastná kráska, ktorá sa spolu s priateľom fanúšikom prihovorila priamo z nového hniezdočka lásky. To si nakoniec snúbenci našli skôr a inde, než plánovali. Presnú lokalitu si síce zatiaľ nechali pre seba, ale prezradili, že sa domček nachádza na Slovensku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Už teraz to tu milujeme a veľmi sa tešíme, až si to tuu budeme zariaďovať podľa svojho gusta,“ napísali k záberu nehnuteľnosti, ktorá vyzerá zvonku naozaj krásne. Srdečne gratulujeme!

Laura a Martin o novom domčeku

Zdroj/Foto: Instagram/kulhanekmartin, chrebetova