Dášu Šarközyovú (30) poznáme ako Mambu, ktorá sa veľmi rada vracia na obrazovky v rôznych projektoch. Speváčka žije po boku známeho slovenského tanečníka Tonyho Poruchu – vychováva s ním aj spoločného syna. Túto šťastnú, mladú rodinku si však, bohužiaľ, našiel zlodej.

Už nejakú dobu sa rodinka snaží dokončiť svoj dom snov. V okolí je neobývaných stavieb viac, no vykrádač sa rozhodol navštíviť práve známy pár. Dášu a Tonyho tak prekvapili vylomené dvere, za ktorými bol uložený bojler. Ten im neželaný návštevník odcudzil.

Rodina Tonyho Poruchu a Mamby

„Už mám pocit, že nikdy náš dom nedokončíme. Stále nás prekvapí niečo nové, čo sa pokazí, zmizne, alebo je zle urobené a treba urobiť znova,“ na Instagrame sa nad vzniknutou situáciou poozčuľovala brunetka „Ja viem, že mať dom je ťažký oriešok, ale že to bude až takýto nekončiaci príbeh, to som si naozaj nemyslela.“

Speváčke sa ale niet čo čudovať. Kolobeh nepríjemných udalostí sa u nich evidentne nezastavuje. „Snažíme sa aj napriek tomu zostať pozitívni a vydržať. Stále si opakujeme aké to bude krásne, keď už to bude hotové, a to je jediné, čo nás drží pri zdravom rozume. Tak snáď niekedy!“ Na záver len dodávame, že držíme palce, aby sa našiel nešťastník, ktorý rodinu pripravil o majetok.

Vylomené dvere u Mamby

Zdroj/Foto: Instagram/mambadasha