Blížiaca sa svadba Adely Banášovej a Viktora Vinczeho nevyvoláva len zvýšený záujem zo strany verejnosti, ale predovšetkým blízkej rodiny, ktorá sa nestačí čudovať, čo všetko stihol zamilovaný pár za osem mesiacov vzťahu. 

Najznámejšia slovenská moderátorka Adela Banášová sa so snúbencom a tvárou televízneho spravodajstva Viktorom Vinczem rozhodla neprezrádzať detaily súvisiace s blížiacou sa svadbou. Nadšení rodičia sa však o dcérinom vzťahu vyjadrujú bez okolkov. Adelina matka, Mária Banášová, priznala, že bola zaskočená rýchlosťou, ktorou vzťah napreduje, no jej rozhodnutie plne rešpektuje. ,,Z Adelky cítim takú vnútornú radosť. Nelieta, ale mám pocit, že má tichú radosť,“ povedala známa výtvarníčka.

 

Spisovateľ Jozef Banáš dokonca priznal, že sa boli pozrieť na divadelnom predstavení v Šali, ktoré režíruje Viktorov otec. Jednu z postáv stvárňuje Vinczeho brat, Tomáš. Adelin otec si stretnutie s budúcimi svatovcami pochvaľoval a vyzerá to tak, že si rodičia zaľúbencov padli do oka. Banáš nemal problém vyjadriť sa aj na adresu budúceho zaťa, ktorého považuje za sebavedomého človeka, s ktorým neviazne komunikácia. ,,Ale jednoznačne je to veľmi rozhľadený mladý muž, až prekvapujúco na jeho vek,“ dodal známy slovenský spisovateľ pre cas.sk.

 

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram