Stačilo jedno video na aktuálne mimoriadne obľúbenej sieti TikTok, ktoré už bolo prehraté takner 14 miliónkrát, a okolo Dayna Qazi a Juliana vzniklo doslova šialenstvo. Ľuďom totiž nejde do hlavy, ako je možné, že títo dvaja sú vo vzťahu – rodič a dieťa.

Dayna Qazi zverejnila prostredníctvom aplikácie TikTok, ktorá sa aktuálne teší veľkému úspechu, video s Julianom. Dvojicu okamžite zaplavili reakcie z celého sveta. Je tvoj brat? Je tvoj syn? Robíte si srandu? Mala si ho v 16-tich? Je ti to ľúto? Ste najlepší priatelia? Mamička s chalaniskom v kratučkom zázname zodpovedali viacero otázok, akým čelia takmer pri každom stretnutí s cudzími ľuďmi. Áno, Dayna je Julianova mama.

A koľko majú teda obaja rokov? Fešák s briadkou 17 a fotografka, ktorá s ním žije na juhu Kalifornie, 34, pričom mnohí sa zhodujú v tom, že Dayna na nich pôsobí mladšie než jej syn. Zaujímavá dvojka, respektíve spolu s kráskiným priateľom trojka, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

@daynaduh

Yes, this is REALLY my son #nopeyep #myson #momlife #teenmom #teenparent #youngmom #youngmomcheck #myjourney @juju.tweedy #mom #son #mybaby #grownman

♬ original sound – redbull

Zdroj: dailymail.co.uk, tiktok.com | Foto: Instagram/dayduh