Je pre vás ranný se* pravidelným rituálom alebo ste mu nebodaj ešte neprišli na chuť? Po prečítaní týchto dôvodov sa ráno nebudete vedieť dostať z postele. :)

 

Chudnutie

To, že je ranný pohyb ten najefektívnejší, už asi viete. Tak prečo nevymeniť bežiaci pás za vášho partnera? Pri takomto „cvičení” môžete spáliť až 5 kalórií za minútu. Záleží teda iba na vás, aké tempo a koľko času tejto aktivite venujete. Čím viac, tým lepšie. :)

Prekrvenie tela

Poznáte ten pocit, keď máte po se*e červené líca a horúce telo, ako keby ste zabehli maratónsky beh? Ranný styk vás nabudí, rozžiari a dodá zdravú farbu.

Upokojenie hormónov

Ak si zase*ujete ráno, schladíte tým svoje hormóny, ktoré tak už počas dňa na súlož nebudú myslieť. Žeby recept na neveru? Uspokojte ráno svojho partnera (i seba) a spravte ho tak odolným voči megavýstrihu jeho kolegyne.

Zlepšenie nálady

Mnohí ľudia ráno vstávajú mrzutí, pričom sa im vôbec nechce rozprávať. A to je výborná príležitosť na intímnosti, keďže pri nich predsa netreba slová. Zároveň si môžete byť isté, že po takejto aktivite zlepšíte svoju i partnerovu náladu a do nového dňa vykročíte z postele s úsmevom.

Sme krajšie

Ráno sme všetky o nejaké to kilo chudšie a máme ploché brucho. Vystavte ho na obdiv vášmu partnerovi.

Ranné vstávanie patrí k jednej z najnepríjemnejších činností, tak prečo si ho teda takto nespríjemniť? :)

Foto: wallpaperscraft

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka R
Milovníčka módy, kozmetiky a všetkého ženského. Verí v lásku na akýkoľvek spôsob. Rada píše o všetkom, čo sama prežila.