Je pre vás ranné milovanie pravidelným rituálom alebo ste mu nebodaj ešte neprišli na chuť? Po prečítaní týchto dôvodov sa ráno nebudete vedieť dostať z postele. Spôsobuje totiž omnoho viac dobra, ako by ste vôbec kedy očakávali!

 

Chudnutie

To, že je ranný pohyb ten najefektívnejší, už asi viete. Tak prečo nevymeniť bežiaci pás za vášho partnera? Pri takomto „cvičení” môžete spáliť až 5 kalórií za minútu. Záleží teda iba na vás, aké tempo a koľko času tejto aktivite venujete. Čím viac, tým lepšie. :)

Prekrvenie tela

Poznáte ten pocit, keď máte po se*e červené líca a horúce telo, ako keby ste zabehli maratónsky beh? Ranný styk vás nabudí, rozžiari a dodá zdravú farbu.

Upokojenie hormónov

Ak si zase*ujete ráno, schladíte tým svoje hormóny, ktoré tak už počas dňa na súlož nebudú myslieť. Žeby recept na neveru? Uspokojte ráno svojho partnera (i seba) a spravte ho tak odolným voči megavýstrihu jeho kolegyne.

Zlepšenie nálady

Mnohí ľudia ráno vstávajú mrzutí, pričom sa im vôbec nechce rozprávať. A to je výborná príležitosť na intímnosti, keďže pri nich predsa netreba slová. Zároveň si môžete byť isté, že po takejto aktivite zlepšíte svoju i partnerovu náladu a do nového dňa vykročíte z postele s úsmevom.

Sme krajšie

Ráno sme všetky o nejaké to kilo chudšie a máme ploché brucho. Vystavte ho na obdiv vášmu partnerovi.

Ranné vstávanie patrí k jednej z najnepríjemnejších činností, tak prečo si ho teda takto nespríjemniť? :)

Foto: wallpaperscraft