Východniar Martin Mihálik, prezývaný Robiňo, sa zviditeľnil vďaka účasti v jedenástej sérii reality šou Farma. Niekdajší markizák sa pred kamery postavil ako člen posádky banditov, na statku sa mu dokonca podarilo nájsť krátkodobé šťastie po boku sebavedomej Nicoletty Tóthovej. Ich románik ale príliš blažený koniec nemal a obaja rozhádaní ex-partneri prešli krátko po rozchode výraznými zmenami celkového štýlu.

Hoci sa spočiatku zdalo, že známa východniarska dvojka by to spolu mohla dotiahnuť ďaleko, len pár mesiacov po skončení natáčania došlo medzi zaľúbencami k nechutnému verejnému osočovaniu a nekonečným doťahovačkám.

Robino Nika Farma

Dnes sa zdá, že sa napätá atmosféra medzi rozídenými ex-farmármi konečne upokojila, Robiňo dokonca stavil na obrovskú zmenu imidžu. Po tom, ako siahol po farbe na vlasy a tmavú hrivu vymenil za prenikavý blond odtieň, sa celý jeho zovňajšok totálne zmenil. Dohora vyčesané svetlé pramene na jeho hlave sa ale stretli s veľmi pozitívnymi ohlasmi – fanúšikovia radikálnu premenu ocenili množstvom komplimentov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Robino Mihalik

Robino Farma Facebook

Zdroj|Foto: Facebook/Robinho Mihalik