S nástupom víkendu sa na Farme pravidelne riešia rovnaké záležitosti – blížiaci sa duel a miera splnenia úloh zadaných prísnym hospodárom Martinom. Tentokrát sa v úlohe farmára týždňa ocitol východniar Martin Robiňo Mihálik, ktorý ale na náročnom poste príliš nezažiaril. Určité výhrady mu prezentoval aj samotný vodca statku – ten zaláskovanému mladíkovi jedinou vetou takmer vyrazil dych.

Robiňo sa od začiatku netajil tým, že pozícia vedúceho mu príliš nevonia, a presne tak to aj dopadlo. Hoci bol uplynulý týždeň, čo sa pracovných povinností týka, o niečo miernejší, pod velením mladého východniara bolo zložité splniť aj menšie množstvo úloh.

Robiňo Farma

Partner vypadnutej Nicoletty Tóthovej väčšinu času trávil radšej v chyži, kde sa spoločne s ďalšími kumpánmi oddával zamotaným stratégiám, aké ale mužskému osadenstvu v konečnom dôsledku príliš nepomohli. Hoci sa štvorica spriatelených východniarov snažila zbaviť Rada Dulina, do súboja v duelantskej stodole napokon Vladimír Hudáček vyzval sebavedomú Nikolu Prstekovú.

Nikola Prsteková Farma

Po príchode Martina Bagára na statok si dokonca Robiňo vypočul vyjadrenie, z ktorého veľmi nadšený neostal. Nielenže sa nedočkal pozitívnych hodnotení na odvedenú prácu, ale bolo mu vytknuté jedno dôležité rozhodnutie. ,,Z najväčšieho pracanta si urobiť sluhu?!” neveriacky krútil hlavou nepríjemne zaskočený hospodár, označujúc Rada za najdôležitejšie želiezko pri plnení náročných zadaní.

Po tomto tvrdení sa Robiňo úplne zasekol a okamžite sa kolegom zdôveril s tým, že parťák Kristiny Dali je vnímaný ako najusilovnejší pracovník, z čoho ostal v absolútnom šoku. Žiaden z mužov ani v najmenšom nedokázal prijať fakt, že by nenávidený rival mal byť v čomkoľvek lepší, než sú oni. ,,Mňa sa to dotklo, lebo keď mám pravdu povedať, tak ja od rána do večera makám,” hájil sa urazený farmár týždňa, ktorý však posledné dni trávil častejšie intrigánskymi debatami s kamarátmi než držaním sekery…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza