Pomaly, ale isto sa na Farme schyľuje k ďalšiemu nervy drásajúcemu duelu. Prvým adeptom na vyhadzov sa stal východniar Martin Mihálik, prezývaný Robiňo. Mladík zaľúbený do vyradenej Nicoletty Tóthovej sa pred nástupom do arény moderátorke zdôveril s niečím, čo ju úplne odrovnalo.

Možno si mnohí diváci pamätajú na búrlivý nočný incident spred pár týždňov, kedy namosúrená Nika brutálne vyskočila na opitú sokyňu Romanu Košťálovú, ktorá v posteli ležala pri jej vyvolenom. Práve na tento zážitok si zaspomínal prvý duelant, avšak jeho pohľad na vec sa od doterajších domnienok dosť líši.

Robiňo Farma

Robiňo musel zahanbene priznať, že sebavedomá tmavovláska ho v tú noc obťažovala proti jeho vôli. Sám seba označuje za verného partnera, a tak by drahú polovičku údajne nepodviedol.

,,Ľahla si k nám a začala šaškovať, tak som proste odišiel. No najprv prišla Nika a ju vytiahla z postele… Začala ma obťažovať a ja som hneď dal spacák, proste som nechcel nič,” šokoval farmár z východného Slovenska, tvrdiac, že 23-ročná západniarka ho obchytkávala na citlivých partiách.

Farma

,,Ona chcela, proste jej to chýba. Ona to tu povedala každému,” Mihálik vyjadril presvedčenie, že Romana napriek zatĺkaniu chúťok intímnu blízkosť na farme potrebuje a dokonca aktívne vyhľadáva. Ktovie, čo na tieto obvinenia povie samotná brunetka, keď sa farmári stretnú zoči voči “tam vonku”…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube